Savitarnos rūbinės , drabužinės , daiktų saugyklos

RFID

Savitarnos rūbinės , drabužinės , daiktų saugyklos

Savitarnos rūbinė drbužinė

Konvejerinės rūbinės / drabužinės

 

Automatizuotas drabužių konvejeris tampa neatskiriama bet kurios prestižinės institucijos  klientų ir lankytojų  aukšto lygio aptarnavimo dalis  .  Šiuolaikinis  drabužių konvejeris vis dažniau įrengiamas ne tik  pramogų centruose , teatruose ar vietose su didelių žmonių srautu , bet ir pramonėje ,  daugiaaukščiuose verslo centruose , visur kur yra poreikis organizuoti greitą asmeninių daiktų ir drabužių priėmimą-išdavimą .

Kokybiškai ir greitai  aptarnauti žmonių srautą 1000 vietų rūbinėje  turi dirbti ne mažiau kaip 6 žmonės. Jie bus labiausiai apkrauti  tik kelias valandas per dieną , kai yra lankytojų ar darbuotojų antplūdis . Kitu metu  darbuotojai neturi darbo –  tai finansinė našta bendrovei .
Automatiniai  drabužių konvejeriai leidžia iki kelių kartų  sumažinti aptarnavimo  laiką ir žymiai sumažinti darbo sąnaudas, nes konvejerio priežiūrą ir kontrolę gali atlikti tik vienas/du  darbuotojai . Be to , tai įgalina išvengti didelių eilių , klaidų , o vieno žmogaus aptarnavimo laikas ženkliai sumažėja.

Siūlome  našias “konvejerio/rūbinės ” sistemas , kuriose  daiktų valdymui  naudojama RFID lustų technologija . Galimos vieno ir dviejų aukštų automatizuotos sistemos . Drabužių konvejerio pliusai :
• Vienas asmuo gali dirbti su 2-3 konvejeriais, turinčiais automatinę rūbų paieškos sistemą;
• rūbinės darbuotojo užduotis yra tiesiog pakabinti/nukabinti rūbą, jis neturi vaikščioti po rūbinę, ieškodamas reikalingo rūbo;
• Automatinė drabužių paieškos sistema  leidžia padidinti viršutinių drabužių priėmimo greitį iki 4 kartų ,   išdavimo greitį 2-3 kartus.
– griežta rūbų priėmimo / išdavimo  seka ;
– greita rūbų paieška pagal RFID  numerius;
– klaidų dėl rūbų sumaišymo  eliminavimą .
Šiuolaikinis  drabužių konvejeris – tai technologija , kurios  diegimo išlaidos atsiperka labai greitai. Darbuotojai ir klientai būtinai įvertins Jūsų pastangas dėl jų patogumo ir asmeninių daiktų saugumo , o tai pagerins jūsų įmonės įvaizdį .

Kaip tai veikia ?

Svečias  palieka rūbus rūbinės darbuotojui . Darbuotojas turi plastikinės kortelės (žetonus)  ,  kuriose yra  RFID (HF) 13.56 MHz lustas . Žetonų numeriai atitinka pakabų numerius ant konvejerio, todėl klaida čia yra eliminuojama .
Priglaudus kortelę prie  RFID skaitytuvo  unikalus kortelės ID kodas nuskaitomas ir perduodamas į konvejerio valdiklį  . Valdiklis įjungia konvejerį ir atsuka arčiausiai esančią tuščią pakabą . Darbuotojas pakabina rūbus ir atiduoda svečiui plastikinę kortelę .
Atėjus svečiui pasiimti paliktų rūbų , darbuotojas priglaudžia svečio kortelę prie RFID skaitytuvo , informacija nuskaitoma ir perduodama konvejerio valdikliui . Valdiklis nustato pakabos vietą ir trumpiausiu keliu transportuoja rūbus į atidavimo vietą .
Naudojant drabužių konvejerį darbuotojas nedaro nereikalingų  judesių – tik priglaudžia RFID žetoną prie skaitytuvą ir laukia , kol konvejeris pristatys reikiamą rūbą . Tai taupo darbuotojo jėgas , laiką ir to dėka kliento pinigus . Be to tai ir vietos taupymas , kuris pasiekiamas efektyviau naudojant erdvę . Konvejerius galima montuoti arti vienas kito ir taip patalpinti daugiau rūbų .

Vietos taupymas :

Rūbinė prieš rekonstrukciją

Rūbinė po rekonstrukcijos

 

Sumažinti žmogiškojo faktoriaus įtaką ir išvengti rūpesčių sprendžiant darbuotojų sezoniškumo problemą galima įsirengiant rūbų išdavimo zonoje automatines duris, kurios atsidarys ir suteiks priėjimą prie drabužių , savininkui priglaudus prie skaitytuvo RFID žetoną arba kvitą su barkodu  . Sistema veikia visiškai autonomiškai , be žmonių priežiūros .

 

Savitarnos rūbinė/daiktų saugykla

Automatizuotos rūbinės yra savitarnos įrenginiai , tiesiogiai valdomi vartotojo  . Nereikia aptarnaujančio personalo , kas aktualu esant sezoniškumui . Virtualus rūbininkas padeda naudotis drabužine dėka paprastų instrukcijų ir vizualių priemonių.

 

        

 

 

saugojimo skyriai pagaminti iš specialios tekstilės, kas leidžia sutaupyti iki 70% vietos, palyginti su įprastomis spintelėmis.
Naudojama kur būtina saugiai ir nesudėtingai laikyti drabužius ir kitus asmeninius daiktus viešose vietose :

prekybos centrai / parduotuvės
oro uostai
biurai
bibliotekos , muziejai
kino , konferencijų salės
viešbučiai
poliklinikos , ligoninės ….
SAVITARNA
nereikia darbuotojų
AUKŠTAS EFEKTYVUMAS
Saugo didelį skaičių daiktų nedideliame plote
SAUGUMAS
įmontuota signalizacija apsaugo nuo vagystės
ELEKTRONINIAI PRIETAISAI
galimas elektroninių prietaisų laikymas ir įkrovimas
LCD MONITORIUS
galite skelbti informaciją ar reklamą
DUOMENŲ RINKIMAS / STATISTIKA
laikymo trukmė ir kiti duomenys

Kaip veikia

Integruotas pakabos mechanizmas leidžia patogiai pakabinti drabužius saugojimo skyriuje.
-Integruota pakaba ištraukiama rankiniu būdu
– Pakabinate drabužius / sudedate daiktus
– sustumiate pakabą atgal į saugojimo skyrių ir užrakinate užtrauktuką.

Konvejerinė namų drabužinė taupo vietą ir laiką .
Nebereikia peržiūrėti visos rūbų spintos norint rasti reikalingą drabužį .

  Nerūdijančio plieno konstrukcija
Profesionali serija – patikimumas ir ilgaamžiškumas .
Galima suprojektuoti įvairios konfigūracijos patalpoms – kvadratinėms ,      apskritoms , kampuotoms .